Часті питання
Хто може брати участь в акселераторі?
Акселератор розрахований на виконавчі посади в медіа, в першу чергу це виконавчі директори та головні редактори. Ми також можемо розглянути заявки від комерційних чи фінансових директорів та виконавчих продюсерів, але за умови, що вони впливають на прийняття стратегічних рішень в своєму медіа.
Які медіа можуть брати участь в акселераторі?
Українські регіональні медіа. Медіа, що хочуть брати участь, мусять дотримуватися журналістських стандартів та етики (наприклад, не займатися чорною або прихованою рекламою) та не бути залежними від впливу політиків чи олігархів.
Що означає "менторська підтримка"?
Учасник отримає особистого ментора, який протягом програми буде допомагати реалізувати ваш медіапроєкт та консультуватиме вас щодо керування медіакомпанією. Це буде відбуватися або через особисті зустрічі, або через онлайн-дзвінки.

Крім медіа, наші ментори є експертами з багатьох питань, зокрема фінансах та керування персоналом. Вони також будуть постійно співпрацювати між собою, щоб учасники могли в будь-який час отримати допомогу від ментора, що найбільше розбирається в тому чи іншому питанні.
Чи компенсується мені відвідування лекційних модулів у Києві?
Так, акселератор компенсує вам вартість проїзду та проживання у Києві на період лекцій та пітчингу.
Я лише планую запустити медіа. Чи можу я брати участь?
Ми співпрацюємо з новими медіапроєктами за умови, що ваша медіаплатформа вже була запущена та активно працює, а ключова частина команди вже почала виконувати посадові обов'язки.
Якщо я не можу взяти участь в одному з лекційних блоків?
Особиста присутність на всіх лекційних блоках — обов'язкова умова участі. Якщо ви не можете гарантувати свою присутність, то ми не зможемо взяти вас в акселератор.
Made on
Tilda